Bij Kunstrijvereniging de Drechtsteden in Dordrecht  kan je wekelijks schaatslessen volgen.
Je leert de basisvaardigheden van het schaatsen en de eerste beginselen van het kunstrijden. De lessen worden gegeven op de kunstijsbaan in de Sportboulevard aan de Fanny Blankers-Koenweg, Dordrecht.

Er is  lesaanbod op maandag,  dinsdag, woensdag, vrijdag en zaterdag.
Voor alle leeftijden (vanaf 4 jaar) worden de lessen in kleine groepjes aangeboden.

Ter kennismaking bieden wij de mogelijkheid om drie proeflessen te volgen. Hiervoor vragen wij een bijdrage van € 30,00.  De proeflessen worden gevolgd op de lesdag waarop je de wekelijkse lessen wil komen volgen.

De vereniging heeft ook een uitgebreid lesaanbod voor volwassenen.
Instromen is op elke leeftijd en op elk niveau mogelijk waar plaats is. 

De belangstelling voor schaatslessen is erg groot en wij ontvangen veel aanvragen. Te veel om direct proeflessen aan te kunnen bieden. De meeste lesuren waren het afgelopen half jaar dan ook vol.
Wekelijks wordt bekeken bij welke lessen nieuwe leerlingen geplaatst kunnen worden en op deze manier zullen we de wachtlijst proberen weg te werken.

In de les op zaterdag 12.00-13.00 uur voor 4  t/m 11 jaar is beperkt plaats.
In de les op woensdag van 16.10-17.10 uur voor 4 t/m 11 jaar  is beperkt plaats.
Voor deze lessen kan worden aangemeld voor drie proeflessen tegen een vergoeding van € 30,00
Inschrijfformulier proeflessen

Kinderen van 4 t/m 6 jaar kunnen aanmelden voor het Nijntje beweegprogramma en krijgen op woensdag van 16.10-17.10 uur of zaterdag van 12.00-13.00 uur 5 gratis lessen aangeboden.
Inschrijven Nijntje beweegprogramma.

Voor de overige lessen kan worden ingeschreven op de wachtlijst.
Inschrijfformulier wachtlijst

Nieuwe lessen voor volwassenen:
Dinsdag 9.15-10.15 uur start 3 proeflessen.
Woensdag 21.00-22.00 uur start 3 proeflessen.
Wekelijks instromen is mogelijk.
Inschrijven voor proeflessen volwassenen  op deze  twee lesdagen is momenteel mogelijk.

Heb je zelf geen (goede) schaatsen dan is het mogelijk om deze bij onze vereniging te huren. De huurprijs bedraagt € 5,00 per les.